Testimonial

No Background

Color Background

Image Background

Grid Testimonials

Cvičení s Peťkou všem moc doporučuji! Všechny lekce probíhají na profesionální úrovni. Cviky na sebe krásně navazují a vždy máme možnost si vybrat lehčí nebo těžší variantu, podle toho, co nám naše tělo dovolí. Cvičení je provázeno odbornými komentáři, jak cviky provádět, abychom si neublížili a také je vysvětlen jejich smysl. To vše je podtrženo skvělou atmosférou, Petřiným pozitivním naladěním a milým úsměvem. Peťa je profík a cvičení s ní je skvělým zážitkem. Moc děkuji Peti!

Aneta V.

Cvičení s Peťou je skvělé. Dáte si pořádné do těla a má to výsledky. Moc díky.

Pavla V.

Jsem sice typ preferující kolektivní sporty a cvičení mě nikdy moc nebralo, ale vzhledem k časovým možnostem (matka dvou malých dětí) jsem se rozhodla vyzkoušet lokální cvičení s Petrou. A dost mě to překvapilo - v pozitivním slova smyslu. Lekce mě baví, cítím se po ní vždy "nabitá" a zároveň cítím, že i tělo něco dělalo (někdy i pár dní poté). Takže se vždy těším na další pokračování! Peťa dělá skvělou práci a je moc fajn - v případě jakéhokoliv dotazu se na ni mohu obrátit a vždy dostanu potřebnou odpověď. Komunikace na jedničku, stejně jako online lekce v době současných omezení... Za mě super a můžu jen doporučit!

Pavla S.

Velmi příjemná hodina, vždy odcházím s čistou hlavou a pozitivně naladěná.

Eva F.

Pilates som dlho vnímala ako pomalé cvičenie, ktoré je síce fajn pre naše telo, ale nijak nepovzbudí, nenakopne. Až pri cvičení s Peťou nadobudol pilates u mňa úplne iný rozmer. Doslova ma chytil za srdce a od prvého cvičenia som si ho zamilovala! Peťa je skvelá inštruktorka, ktorá starostlivo vníma naše možnosti, učí nás pracovať s naším telom a naslúchať mu, ale snaží sa i posúvať naše pomyslné hranice ďalej a ďalej. Zároveň je to i úžasný človek, ktorý nás neustále povzbudzuje a cvičeniu vládne príjemná a priateľská atmosféra.Pilates s Peťou rozhodne doporučujem!!!

Slavka H.

Skvělá trenérka se zkušenostmi,hodina cvičení s podrobným popisem, jak zapojit vše co je potřeba ,aby byly cviky správně provedeny. A i v této nelehké době Péťa nezahálí a poskytuje nám online cvičení,za což jsem ji moc vděčná. Jednoznačně doporučuji

Lenka T.